Відбулася 24 сесія 8 скликання Вільшанської сільської ради

Дата: 26.12.2022 10:25

22 грудня 2022 року  відбулася 24 сесія  Вільшанської сільської ради 8 скликання. У роботі сесії взяли участь  16 депутатів  із  22  обраних. На  сесію були запрошені  начальники відділів  сільської ради  та  старости.  Сесійне засідання  проводив  сільський голова  Михайло Мельніков. На порядок денний  було винесено більше  50 -ти питань.  Основними  питаннями були звіт    сільського  голови  про виконання  Програми    економічного і соціального розвитку  Вільшанської сільської ради на  2022 рік, звіт  поліцейського офіцера громади,   про бюджет громади на 2023 рік,  про  Програму економічного і соціального розвитку, про затвердженя  інших  програм  Вільшанської сільської ради на 2023 рік  та ряд інших питань.