ОСТАННЯ ШАНА

Дата: 12.02.2023 11:39

Іще один захисник злетів до високості Небес, щоб там розправити свої крила над Україною…

Трагічна звістка чорним круком прилетіла до Вільшанської громади.

6 лютого 2023 року, під час виконання свого священного обов’язку поблизу м.Кремінна Сєвєродонецького р-н Луганської області пішов з життя наш земляк Руслан Іванович Іземенко.

Руслан Іванович народився в м. Ромни 14 червня 1981 року. Після закінчення 11 класів Роменської міської загальноосвітньої школи з 1998 по 2001 рік навчався в Роменському політехнічному технікумі де здобув спеціальність економіста.

З 2001 по 2005 рік працював різноробочим в Сумському машинобудівному науково-виробничому об’єднанні ім.. М.В.Фрунзе, потім працював в управлінні Пенсійного фонду України м.Суми, верстатником Недригайлівського цеху переробки сировини ДП «Роменський лісгосп», робітником складу ПП «Натур Світ», а з 2019 року працював робітником з благоустрою Вільшанської сільської ради.

Молодий, відкритий, щирий, добрий, людяний, справедливий… Таким він був,є і буде в пам’яті рідних, друзів близьких,побратимів,однокласників.

У Руслана залишилась дружина, двоє дітей, батько, брат, сестри і племінники.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування.

Від імені всіх жителів Вільшанської громади, в цей тяжкий час, висловлюємо щирі співчуття всім рідним, близьким та друзям Руслана Івановича.

Розділяємо пекучий біль рідних і близьких Героя. Схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої та рідної людини, нашого Героя, який віддав своє життя за волю та незалежність усієї України.

Повідомляємо жителів Вільшанської громади, що похорон загиблого Героя Руслана Іземенка відбудеться в понеділок,

13 лютого 2023 року

Мешканців громади просимо вийти з домівок у зазначений час для в створення живого коридору - орієнтовно збір по вулиці Роменська о 9.30 - 9.40

Прощання та поминальна панахида відбудеться вдома нашого Героя по вул. Роменська

Початок о 12.00 год.

Просимо жителів громади, гідно провести нашого захисника, який віддав життя за свободу та незалежність України в бою!

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Возможно, это изображение 1 человек и огонь