Оголошення про формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Вільшанській сільській раді

Дата: 22.05.2023 12:35

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року №364 "Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органу виконавчої влади, органі місцевого самоврядування", рішення виконавчого комітету Вільшанської сільської ради  від 18 травня 2023 року №4/9 "Про  координаційну раду з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Вільшанській сільській раді" оголошується про створення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Вільшанській сільській раді (далі - Координаційна рада).

Координаційна рад з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Вільшанській сільській раді є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою участі в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та сприяє координації діяльності суб’єктів відносин у зазначеній сфері на території Вільшанської  територіальної громади.

Звертаємо Вашу увагу на те, що до складу Координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Строк повноважень складу Координаційної ради становить два роки.

Пропозиції щодо включення до складу координаційної ради подаються в електронній формі на офіційну електрону адресу Вільшанської сільської ради:  vilshrada@ukr.net до 06 червня 2023 року включно.