Командувач об’єднаних сил ЗСУ прокоментував ситуацію в прикордонних районах Сумщини

Дата: 29.06.2023 10:40

Сергій Наєв, як командувач ОС ЗСУ відвідав 24 червня Сумщину, де проходять військові навчання Cил оборони дислокованих у області.

Під час інспекційної поїздки при спілкуванні з пресою він прокоментував зокрема і ситуацію у прикордонних районах області, що у зв’язку з провокаційними діями російських окупантів на суміжній території РФ та створюваної з оглядом на це цим загрозою для жителів Сумщини.

За його словами, кількість і структура ворожих сил розташованих у прикордонні Сумської області в даний час така, що не дозволяє йому вести широкомасштабні наступальні операції у цьому районі.

Водночас Сергій Наєв зазначив, що кількість та склад військ рашистів на сумському напрямку постійно відстежується засобами розвідки та у разі критичного збільшення Генеральний штаб оперативно вживе заходів для посилення Сил оборони Сумщини