Спортивні змагання під назвою «Естафета - веселі старти» між дітьми Вільшанської ОТГ

Дата: 30.08.2023 19:52

Фото без описуУ вівторок 29 серпня 2023 року на футбольному стадіоні у с. Вільшана відбулися
 спортивні  змагання під назвою «Естафета - веселі старти» між дітьми Вільшанської ОТГ. Діти були поділені на три команди  та змагалися у восьми різновидах естафет, такі як :
1.Естафета – стрибки у мішках.
2.Естафета – біг на руках у парах
3.Естафета – командні стрибки у довжину
4.Естафета – човниковий біг
5.Естафета – ведення м’яча руками
6.Естафета – ведення м’яча ногами
7.Естафета – командний човниковий біг
8.Командні удари по воротах
За підсумками змагань третє місце зайняла команда «Спорт» ,друге місце зайняла команда «Джуманджи» та  перше місце у змаганнях зайняла команда «Дев’ятка».
За команду «Спорт» виступали: Борсук Гліб, Білолюбський Артем, Рум’янцева Ангеліна, Божко Кирило.
За команду «Джуманджи» виступали: Божко Микита, Гриценко Вероніка, Румянцев Богдан, Арбузова Євгенія.
За команду «Дев’ятка» виступали: Гриценко Іван, Молибог Аліна, Тимченко Артем, Моринець Аліна.
Всі учасники змагань здобули море позитивних емоцій та були нагороджені солодкими призами, також команди були нагороджені призами у вигляді м’ячів.
Ми не перестаємо дякувати нашим захисникам, які захищають нас на фронті. Тільки завдяки їм ми можемо почувати себе в безпеці та проводити такі заходи.
Слава ЗСУ!
Слава Україні!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису