Првітання з Днем знань

Дата: 01.09.2023 15:45

Шановні освітяни, школярі, а також батьки !

Вітаю всіх з Днем знань!

З новим навчальним роком, який Україна розпочинає у другий рік повномаштабної війни. Не буде традиційних урочистостей 1 вересня. Але буде найголовніше –  навчання, буде українська школа, українська освіта.

1 вересня – День знань і старту нового навчального року. Хочеться всім  побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Й нехай у школах на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків та домашки, вірних друзів, з якими все, що вже було сказано, легко здійсниться!

Щиро дякую нашим Захисникам, завдяки мужності яких, діти продовжують вчитися. Герої мужньо стримують ворога, щоб діти вчили правдиву історію України, щоб у них було мирне, спокійне майбутнє. З Днем знань!📚

З повагою сільський голова Михайло Мельніков