До уваги жителів Вільшанської сільської ради!

Дата: 13.09.2023 09:21

Повідомляємо, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини розпочинає програму підтримки здоров’я сільськогосподарських тварин, які утримують малі сільські домогосподарства.

Кожна відібрана для участі в програмі родина отримає ваучер на суму 5 180 гривень для придбання ветеринарних препаратів: антибіотиків, вітамінів, проти паразитарних та антисептичних засобів – у попередньо відібраних постачальників.

Допомогу можуть отримати родини, що мешкають у сільській місцевості та утримують птицю або до 5 голів іншої худоби, та дрібні фермери, що утримують до 50 свиней, 30 молочних порід чи 30 кіз.

Отримати вищезазначену допомогу можуть такі категорії домогосподарств,які відповідають одній або декільком з наведених нижче  умовам:

• переміщені  домогосподарства, які все ще займаються  утриманням худоби;
• приймаючі сім'ї;
• родини, що повернулися у власні домівки після переселення;
• родини зі зниженим доходом через втрату/ відсутність годувальників чи інших працездатних членів родини;
• родини з пошкодженими будинками та/ або втраченими активами;
• домогосподарства, які очолюються одним дорослим;
• багатодітні родини ( п'ять і більше членів сім'ї).

Відібраним родинам координаторами програми будуть надіслані смс-повідомлення щодо подальших умов участі у програмі.

Бажаючих прийняти участь просимо звертатися у Вільшанську сільську раду та  до старостів вашого старостинського округу до 19  вересня 2023 року для включення вас до списку учасників.