Турнір Вільшанської сільської ради з міні-футболу серед ветеранських команд

Дата: 19.09.2023 13:48

У суботу 16.09.2023 року у с. Вільшана на полі із штучним покриттям  відбувся турнір Вільшанської сільської ради з міні-футболу серед ветеранських команд. У цьому турнірі приймали участь – ФК «Ветеран» с. Вільшана, ФК «Ветеран» смт Недригайлів , ФК «Сокіл-Ветеран» м. Ромни.

Результати матчів :

ФК «Ветеран» с. Вільшана 3:0 ФК «Ветеран» смт Недригайлів.

ФК «Ветеран» с. Вільшана 6:1 ФК «Сокіл-Ветеран» м. Ромни.

ФК «Ветеран» смт Недригайлів 6:3 ФК «Сокіл-Ветеран» м. Ромни.

У підсумку турніру  Вільшанської сільської ради з міні-футболу серед ветеранських команд третє місце зайняв ФК «Сокіл-Ветеран» м. Ромни, друге місце зайняв ФК «Ветеран» смт Недригайлів та перемогу здобув ФК «Ветеран» с. Вільшана.

Усі гравці були нагороджені медалями відповідно до зайнятих місць, також окремими призами були нагороджені такі гравці:

Валерій Андрейченко ФК «Сокіл-Ветеран» м. Ромни – кращий воротар турніру,

Губарєв Сергій – ФК «Ветеран» смт Недригайлів – кращий гравець турніру,

Гнатенко Володимир – ФК «Ветеран» с. Вільшана – кращий атакуючий гравець турніру.

Склад ФК «Ветеран» с. Вільшана: Волошко Ярослав, Павленко Олександр , Гнатенко Володимир, Берченко Юрій, Волохов Сергій, Дяченко Юрій.

Дякуємо командам, які завітали до нас на турнір, також дякуємо вболівальникам , які підтримували наших гравців.

Окремо дякуємо ЗСУ за те, що оберігають нас на фронті та завдяки цьому дають можливість займатися улюбленою справою.