Асоціація міст України повідомляє

Дата: 05.10.2023 10:22

Сумське регіональне відділення Асоціації міст України повідомляє, що 27 вересня 2023 року за участі органів місцевого самоврядування проведено онлайн нараду, організовану Сумським РВ АМУ та Головним управлінням ДПС у Сумській області.

Основною темою наради став Закон України № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким з 1 жовтня 2023 року відновлюється застосування штрафних санкцій за порушення використання РРО та ПРРО. На даній нараді також обговорено питання щодо інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Сумській області з органами місцевого самоврядування Сумщини та електронних довірчих послуг.

Надсилаємо Вам до відома та використання в роботі запис вищезазначеної наради