Фахівці піротехнічної служби ДСНС продовжують очищати нашу область від ворожих вибухонебезпечних предметів.

Дата: 10.10.2023 09:10

Серед виявленого та знищеного арсеналу, за минулий тиждень артилерійські та реактивні снаряди, мінометні міни, постріли з протитанковими гранатами, осколкові боєприпаси для гранатометів та ручні гранати. Небезпечні знахідки було виявлено на територіях Сумського, Охтирського, Роменського, Конотопського та Шосткинського районів.

Всього з початку року на території області вже зафіксовано 609 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів.

Працівники ДСНС наголошують, що треба бути уважними та обережними. Не нехтувати застереженнями. У разі виявлення вибухонебезпечних предметів, не наближатися до них, не чіпати, не намагатися перенести або розібрати. Також забороняється користуватися засобами зв’язку поблизу небезпечної знахідки. Треба відійти на безпечну відстань не менше ніж на 100 метрів, тим шляхом, яким прийшли та зателефонувати в оперативні служби за номерами «101» або «102».‼