Відбувся ІІІ тур відкритого чемпіонату Недригайлівської селищної ради з футболу 2023

Дата: 17.10.2023 10:28

У неділю 15.10.2023 року у смт Терни проходив ІІІ тур відкритого чемпіонату Недригайлівської селищної ради з футболу 2023 року.
Перший матч був зіграний між командами ФК «Космос» смт Терни та ФК «Вікторія» с. Семенівка . Гра в основний час завершилася із рахунком 4:4, та в серії післяматчевих пенальті перемогу здобув ФК «Вікторія» із рахунком 2:3.
Другий матч був зіграний між командами  ФК «Вільшана» с. Вільшана  та ФК «Іскра» смт Недригайлів. Гра була дуже напруженою та із великою кількістю гольових моментів. У підсумку перемогу здобув ФК «Вільшана» із рахунком 2:1.
Голи забивали: (автогол), Синявський Андрій.
Склад команди ФК «Вільшана» : Рижков Віталій, Остапчук Олег, Берко Богдан, Свириденко Віталій, Волошко Ярослав, Мікулінцев Ігор, Рижков Валентин, Синявський Андрій, Цвигун Тарас, Таранченко Владислав, Щербаченко Вадим.
Заміни: Капля Володимир, Рибалко Роман, Рижков Богдан.
Ми не забуваємо дякувати ЗСУ за те що оберігають нас на фронті та завдяки цьому дають можливість займатися улюбленою справою.
Слава ЗСУ!
Слава Україні!