ПРЕСРЕЛІЗ Про порядок завантаження безкоштовного програмного рішення ПРРО Державної податкової служби України

Дата: 25.10.2023 09:59

Головне управління ДПС у Сумській області інформує платників податків Сумщини, що ДПС з 01.08.2020 було надано для користування суб’єктам господарювання два безкоштовних програмних рішення (ПРРО) «Програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО Каса)» та «фіскальний додаток пРРОсто», які були доступні для завантаження на вебпорталі ДПС.

Наразі ці рішення можуть застосовуватись, але з огляду на те, що ДПС розроблено нову версію програмного рішення – ПРРО ДПС, яке має оновлений функціонал та може застосовуватись для операційних систем Windows, Android, iOS, Web версія, програмні рішення «ПРРО каса» та «фіскальний додаток пРРОсто» не оновлюються, їх завантаження обмежене.

Суб’єктам господарювання, які обирають безкоштовне програмне рішення від ДПС, рекомендується для подальшого застосування ПРРО ДПС, яке можна завантажити після переходу за покликанням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro

Керівництво користувача безкоштовного ПРРО ДПС (WEB, Android, iOS, Windows) знаходиться за покликанням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/kerivnitstvo-koristuvacha

Після встановлення безкоштовного програмного рішення ДПС на пристрій, він підлягає реєстрації в контролюючому органі за процедурою, встановленою розділом ІІ Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 23.06.2020 № 317.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Сумській області