Про Програму "Віднови Дім"

Дата: 30.10.2023 14:20

На сьогодні Державна установа «Фонд енергоефективності» реалізує Програму «ВідновиДім» (далі – Програма), метою якої є фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі – ОСББ), пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України. ОСББ, які беруть участь у Програмі, отримують гранти на відновлення будинків – 100% вартості робіт та матеріалів.

Хто може брати участь у Програмі?

Учасниками Програми можуть стати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що створені та діють відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» (№ 2866-III від 29 листопада 2001 року).

На території яких областей реалізується пілотний етап?

Пілотний етап Програми діє на території Житомирської, Київської, Сумської та Чернігівської областей.

Які витрати фінансує «ВідновиДІМ»?

Фінансування за Програмою надається виключно на витрати, пов’язані з виконанням таких видів робіт (послуг):

● заміна або ремонт пошкоджених світлопрозорих огороджувальних конструкцій (віконних блоків або/та блоків балконних дверей, зовнішніх дверей);

● ремонт пошкоджень фасадів будівлі;

● ремонт пошкоджень покриття будівлі;

● ремонт пошкодженого обладнання дахових котелень та інженерних мереж.

У разі виникнення додаткових питань, просимо звертатися до представника ДУ «Фонд енергоефективності» Марії АНАНЬЇНОЇ за телефоном: 067 160 20 70, або на електронну пошту: ananina@eefund.org.ua.