Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва !

Дата: 09.11.2023 08:03

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва !

Сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

В цей нелегкий для країни час, і для кожного українця зокрема, ви підтримуєте дух народу, надихаєте на рух вперед до перемоги та підтримуєте надію на світле майбутнє. Культура допомагає нам розділити смуток та примножити радісні моменти.

Міцного здоров’я, сил та мирного неба над головою. Нехай кожен день вашого життя дарує творче натхнення та життєві успіхи.

Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.

Сподіваємось і віримо, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення та творчі здобутки в роботі.

Добра, Любові, Миру!

Нехай ніколи не згасає творчий вогонь у Ваших серцях !