Податківці Сумщини щоденно продовжують інформувати підприємців про обов’язок застосовувати РРО/ПРРО

Дата: 15.11.2023 13:54

Ця інформація є важливою для підприємців, оскільки вони повинні розуміти свої обов’язки щодо застосування РРО/ПРРО, акцентують у податковій Сумщини.

Під час робочих зустрічей з платниками податків податківці  роз’яснюють наступне:

Обов’язок застосування РРО/ПРРО поширюється на всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо).

Винятки з обов’язку застосування РРО/ПРРО визначені Законом України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

Підприємці, які не застосовують РРО/ПРРО, несуть відповідальність, передбачену законодавством.

Працівники податкової інспеції також надають платникам податків консультації щодо застосування РРО/ПРРО. Ці консультації спрямовані на допомогу підприємцям у правильному застосуванні РРО/ПРРО.

Ось деякі питання, які обговорюються під час робочих зустрічей з платниками податків:

Обов’язок застосування РРО/ПРРО.

Винятки з обов’язку застосування РРО/ПРРО.

Правила застосування РРО/ПРРО.

Санкції за порушення правил застосування РРО/ПРРО.

Робочі зустрічі з платниками податків є важливим інструментом для інформування підприємців про обов’язок застосування РРО/ПРРО. Ці зустрічі дозволяють податківцям донести інформацію про РРО/ПРРО до максимального числа підприємців.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Сумській області