Вітання з Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2023 10:12

Шановні волонтери!
5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди від себе особисто,  виконавчого комітету Вільшанської сільської ради висловлюю сердечні вітання та слова глибокої вдячності  нашим  волонтерам.
Волонтери – це люди, які свій вільний час витрачають на благо інших не очікуючи винагороду. Ви – найпотужніша частина громадянського суспільства України. Ви – одні з тих, хто завжди є надійним тилом для військових, українців на окупованих територіях та для переселенців.
Ви – це справжній приклад доброти, людяності та безкорисливості. Спасибі вам величезне, нехай усі ваші добрі справи неодмінно будуть винагородженні.

З Днем волонтера!

Зі словами вдячності –
сільський  голова                                                   Михайло МЕЛЬНІКОВ

656ec8401051a__volonteri.jpg