Про участь у молебні за загиблими героями

Дата: 06.12.2023 12:41

8 грудня о 10:00 на погості Церкви Святої Трійці у с. Пустовійтівка духовенством Правослівної церкви України за участю голови Роменської військової адміністрації Дениса Ващенка буде звершуватися поминальна літія за загиблими воїнами громад Роменського району. Просимо  родини загиблих героїв та, за можливості, долучитися до участі у заході.

Також повідомляємо  родинам  воїнів, загиблих у російсько-українській війні, про створення групи "Родини Героїв Роменщини", де обговорюються питання благоустрою Меморіалів, деякі практичні інформаційні питання, надання юридичної консультації фаховим юристом, організаційна інформація, обмін досвідом та звичайна людська підтримка один одного.

Координатор групи - Олена Кошарна, тел. 068 47 67 927.

УВАГА! ГОЛОВІ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ! ПРО НАДАННЯ ЗВІТНОСТІ ДО ДПС УКРАЇНИ  ЗА 3 квартал 2023 РОКУ » Київська міська Профспілка працівників ЖКХ