14 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2023 08:51

Непоправний збиток завдано всьому людству, природі та економіці аварією на Чорнобильській АЕС, яка не має прецедентів в історії. Проте масштаби катастрофи могли бути непомірно великими, якби не мужність і самовідданість ліквідаторів: співробітників міліції, пожежників, військовослужбовців, цивільних людей, наших співгромадян.

Не вимагаючи нагород, втрачаючи здоров'я там, поблизу реактора, їм вдалося запобігти страшним і масштабним наслідкам атомного лиха, врятувати людські життя.

Сьогодні, коли Україна чинить супротив російському вторгненню, а окупанти погрожують усьому світові новою ядерною катастрофою, подвиг українських ліквідаторів набуває особливої ваги. Україна як ніхто знає ціну радіаційної безпеки і робить усе, щоб нічого подібного до Чорнобильської катастрофи більше не сталося.

Висловлюємо слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, і завжди шануватимемо та пам'ятатимемо про тих чорнобильців, хто відійшов у вічність.

В цей наповнений гіркотою день, висловлюємо щирі співчуття сім'ям померлих чорнобильців, всім постраждалим.

14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА  ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС - Судилківська сільська рада