Товариські ігри дитячого футбольного клубу "Вільшана"

Дата: 15.01.2024 13:19

У суботу 13.01.2024 року у спортивному залі Недригайлівського вищого професійного училища дитяча футбольна команда села Вільшана провела три товариські гри з командами із смт Недригайлів та с. Василівка Роменського району.

Юні футболісти та футболістки отримали багато позитивних емоцій, радості, незабутніх вражень, піднесений настій та досвід у цих іграх.

Вільшанський дитячий футбольний клуб представляли: Білолюбський Артем, Борсук Гліб, Берченко Андрій, Дудченко Дмитро, Тимченко Артем, Іземенко Радіон, Іземенко Ростислав, Жарінов Максим, Молибог Аліна, Шевченко Вероніка.

Голами за нашу команду відзначалися відзначалися: Іземенко Радіон 3, Дудченко Дмитро 2, Тимченко Артем 2, Молибог Аліна 1, Шевченко Вероніка 1, Берченко Андрій 1.

Дякуємо командам за проведені ігри.

Також дякуємо нашим захисникам, які оберігають нас на фронті та завдяки цьому дають можливість займатися улюбленою справою.

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

IMG-26d6ab687f84d3e827aa1011415ef094-V.jpgIMG-4a3eb4a76c32dc17a93985001b724538-V.jpg