Друга річниця повномасштабного вторгнення російських військ в Україну

Дата: 24.02.2024 10:33

24.02.2022 – день, який жорстоко розділив наші життя на «до» та «після». Це 2 роки важкої боротьби за своє право на життя та спокій. Це 2 роки сліз та болю, довгих розлук та страху за своїх близьких. Це 2 роки тривог за вікном та у душі, постійних обстрілів та переживань. Це 2 роки жахливих втрат та цінних перемог.

Та все ж наш народ бореться, живе та буде жити. Ми – незламні, коли разом.

З вдячністю стаємо на коліна перед ЗСУ, ПС, ТРО, ГУР, СБУ, НГУ, МВС, ДПСУ, ДСНС, ВМС, добровольчими формуваннями, волонтерами. Ми вдячні кожному, хто обороняв, обороняє та буде обороняти нас.

Ми пам’ятаємо кожного, хто поклав своє життя, виборюючи свободу та незалежність України. Їх подвиг буде увічнено і в пам’яті наступних поколінь.Схилімо голови в скорботі за нашими Героями, які віддали найцінніше – своє життя. Вічна їм пам’ять!

Слава Героям України, Слава українському народу, Слава Україні! Вистоїмо, переможемо❤️🇺🇦Фото без опису