Сумська область, Роменський район

З Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2024 14:10

14 березня ми відзначаємо День українського добровольця – свято справжніх патріотів, сильних, мужніх і сміливих, котрі свідомо стали на захист суверенітету нашої держави та її територіальної цілісності.

Шановні добровольці, бійці добровольчих батальйонів!

Щиро дякую кожному із вас за незламність бойового духу, приклад високої громадянської самосвідомості і відповідальності за долю нації і держави.

Найщиріші вітання і шана усім нашим землякам – добровольцям, волонтерам, за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі.

Прийміть сердечні вітання та побажання щасливої долі, злагоди, витримки у складних ситуаціях, мудрих рішень та нових звершень.

Хай щаслива доля буде прихильною до кожної вашої родини та нашої рідної України. Зичу всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні!

І нехай нарешті запанує мир на нашій землі!

СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА ЇЇ ГЕРОЯМ!