ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ!

Дата: 17.04.2024 11:29

12.04.2024 р. поблизу н.п.Птиче, Покровського району Донецької області від отриманих поранень загинув військовослужбовець, наш земляк, командир зенітного ракетного взводу військової частини А4954 старший лейтенант Степанов Олег Вікторович 18.12.1969 року народження.

Похорон загиблого Героя Олега Вікторовича відбудеться у селі Великі Будки 18 квітня 2024 року

Поминальна панахида відбудеться в храмі Петра Калнишевського (Недригайлів) об 11:00.

Для поїздки на поминальну панахиду до храму Петра Калнишевського буде організовано підвіз громадян о 10.30 від Великобудківської сільської ради та о 10.45 від Вільшанської сільської ради

Для вшанування Героя Степанова Олега Вікторовича мешканців громади просимо вийти з домівок з квітами у зазначений час для в створення живого коридору в селі Вільшана - орієнтовно збір по вулиці Роменська від церкви по вулиці Київський шлях в сторону Великих Будок о11.45 – 12.15.

Жителів села Великі Будки просимо створити живий коридор по вулиці Перемоги (від школи) з поворотом на вулицю 8-березня до будинку культури о 12.00 -12.30

Для поїздки на церемонію прощання на кладовище в с.Великі Будки з Степановими Олегом Вікторовичем буде організовано підвіз громадян з села Вільшана о 12.00 від Вільшанської сільської ради.

Просимо жителів громади, гідно провести нашого захисника, який віддав життя за свободу та незалежність України в бою!

Вічна пам`ять Герою-Захиснику України!

Герої не вмирають..