Жест "насильство вдома", "мені потрібна допомога" і "насильство в сім'ї".

Дата: 17.04.2024 14:04

Фото без опису“Дівчина показувала долоню, а потім згинала великий палець і стискала її в кулак" — цей жест використовують, щоб повідомити про домашнє насильство або попросити про допомогу ????

Нещодавно мережу сколихнула новина, що 16-річна громадянка США врятувалась від викрадача за допомогою жесту з TikTok. Через два дні після зникнення дівчини до служби 911 поступив дзвінок від водія, який випадково побачив дівчину на задньому сидінні машини - у вікно вона показувала руками жести, які стали популярними у соціальних мережах.

? Дівчина показувала долоню, а потім згинала великий палець і стискала її в кулак. Цей жест, вигаданий Канадським жіночим фондом минулого року, означає "насильство вдома", "мені потрібна допомога" і "насильство в сім'ї".

Щоб його показати, треба:

1.  підняти руку долонею до камери/іншої людини;

2.  зігнути великий палець у долоню;

3.  опустити інші пальці над великим пальцем.

Поширюйте інформацію про цей жест! Дитина має знати, як захищатися, а дорослі - як реагувати на випадки насильства над дитиною!