Вільшанська громада
Сумська область, Роменський район

Інформація про початок роботи над проектом місцевого плану управління відходами Вільшанської сільської територіальної громади

Дата: 02.05.2024 13:37
Кількість переглядів: 30

На виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України «Про управління відходами», відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2023 р. № 947 уповноважені виконавчі органи Недригайлівської селищної ради розпочали роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Вільшанської сільської територіальної громади.

Місцевий план управління відходами документ державного планування, що містить комплекс взаємозв’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма зацікавленими виконавцями, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в населених пунктах в межах території територіальної громади з урахуванням принципів співробітництва органів місцевого самоврядування, сформованих на підставі оцінки поточного стану сфери управління відходами та вже розроблених моделей.

Інформуємо про утворення робочої групи для підготовки пропозицій до проекту місцевого плану та узгодження позицій до них (далі робоча група), до складу якої можуть входити за згодою представники суб’єктів місцевого розвитку.

Пропонуємо долучитися до робочої групи представникам органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, агенцій місцевого та регіонального розвитку, асоціацій органів місцевого самоврядування та громадських організацій, які зацікавлені в участі у процесі формування та реалізації політики з управління відходами на території Недригайлівської територіальної громади.

Заявку на долучення до робочої групи просимо подати у термін до 10 травня 2024 року.

Пропонуємо усім заінтересованим особам (суб’єктам господарювання, об’єднанням громадян, жителям громади та іншим) подавати пропозиції до проекту МПУВ Вільшанської сільської територіальної громади у письмовому вигляді з обґрунтуванням у термін до 10.06.2024 р. 

Заяви на долучення до робочої групи, а також пропозиції до проекту місцевого плану приймаються на адресу Вільшанської сільської ради:

42100, Сумська область, Роменський район, с. Вільшана, вул. Київський шлях,1а;

на електронну пошту vilshrada@ukr.net 

 

Голова робочої групи Михайло МЕЛЬНІКОВ

ОГОЛОШЕННЯ!!!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь