Привітання сільського голови з Великоднем!

Дата: 05.05.2024 07:56

Шановні жителі  Вільшанської територіальної громади!

Щиро вітаю вас зі світлим Воскресінням Христовим! У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі.

Бажаю, щоб ваше життя було чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Усім нам непохитної віри, здоров’я, затишку та миру в родинному колі, благополуччя та процвітання, оптимізму та впевненості, великого терпіння та мудрості.

Нехай на Україні запанує мир, спокій та єдність.

З повагою

сільський голова                                               Михайло МЕЛЬНІКОВ

Картинки і листівки на Великдень | Телеканал СТБ