Привітання сільського голови з Днем Європи!

Дата: 09.05.2024 08:22

Шановні жителі Вільшанської  громади!

Прийміть вітання з нагоди Дня Європи!

Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейської спільноти.

З початку повномасштабного вторгнення росії країни Європи безупинно продовжують допомагати Україні у боротьбі з ворогом!

Мільйони біженців знайшли прихисток за кордоном. Налагодження партнерських відносин, благодійні заходи, організація відпочинку для дітей наших захисників - для нас дуже важливо відчувати підтримку, за що ми щиро вдячні!

Ця згуртованість наближає мир. І в цьому історична єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм, а разом переможемо рашизм.

З Днем Європи!

З повагою  сільський  голова                                   Михайло МЕЛЬНІКОВ