Вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 16:17

8 травня у Вільшанській сільській раді пройшли заходи присвячені Дню пам’яті та перемоги у Другій світовій війні.

Сьогодні до братських могил,  у селах громади люди принесли квіти, щоб вшанувати пам’ять про тих, хто протистояв нацизму у Другій світовій війні та боровся за мир і свободу.

Настоятель храму  Різдва Пресвятої Богородиці Сумської єпархії  української православної церкви отець  Володимир  в селі Комишанка  відслужив Поминальну панахиду за душі полеглих у роки Другої світової війни.

Нехай цей день стане нагадуванням про те, що мир та свобода - це найважливіші цінності, які ми повинні берегти та захищати. Особливо тепер, коли ворог нещадно атакує нашу Батьківщину, руйнує ракетами українські міста, вбиває дітей. Та ми віримо, що зовсім скоро настане наш день перемоги і ми зможемо щасливо і вільно жити в своїй країні!

Пам'ятаємо тих, хто боровся за Україну!

Молімось за тих, хто бореться за неї знову!".

На зображенні може бути: 9 людей та Бранденбурзькі ворота

На зображенні може бути: 6 людей, кларнет, труба та саксофон

На зображенні може бути: 5 людей та пам’ятникНа зображенні може бути: 6 людей та пам’ятник