Сумська область, Роменський район

4 тур Чемпіонату Роменського району з футболу 2024 року присвяченого пам’яті Геннадія Свірського.

Дата: 26.06.2024 13:16

Фото без опису

23 червня проходив 4 тур Чемпіонату Роменського району з футболу 2024 року присвяченого памяті Геннадія Свірського

У цьому турі наш ФК «Вільшана» завітав у гості  до Тернівського «Космоса». Гра завершилася  перемогою господарів із рахунком 4:0. Не засмучуємося та рухаємося далі.

За ФК «Вільшана» грали: Строколіс Юрій, Волошко Ярослав, Мікулінцев Ігор, Берко Богдан, Нищета Микола, Капля Володимир, Тимченко Ігор, Акімов Костянтин, Мартинець Арсен, Дремов Артем, Щербаченко Вадим.

На заміну виходили: Рибалко Роман, Рижков Валентин, Псарьов Сергій, Свириденко Віталій.

ФК «Вільшана» щиро дякує спонсорам команди - ТОВ «Пташине подвіря» та Постілу Петру Івановичу за фінансову підтримку нашої команди.

Дякуємо нашим захисникам і захисниця, які захищають нас на фронті та завдяки цьому дають можливість займатися улюбленою справою.

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Наступна гра нашої команди відбудеться 30 червня у с. Вільшана.