Вітання сільського голови Михайла МЕЛЬНІКОВА з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 08:03

Шановна громадо! Українці!

Щиро вітаю Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Двадцять вісім років тому, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, Верховна Рада прийняла Основний Закон України.

Конституція – це головний оберіг демократії та гарант соборності України.

Основоположні права і свободи, закріплені в Конституції, – це не просто слова на папері. Це фундаментальні цінності українців, за які сьогодні воює цвіт української нації.

Вдячний «батькам»-розробникам Конституції та народним депутатам України, яким випала честь прийняти цей установчий акт Українського народу у 1996 році.

Дякую нашим Героям-захисникам, які на передовій стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Наш святий обов’язок – відстояти державу та Конституцію. Відстояти на фронті та в тилу.

Українське добро Переможе московське зло.

Конституція України буде діяти по всій території нашої держави, у міжнародно визнаних кордонах.

Слава Україні!

Слава Конституції!

З повагою сільський голова            Михайло МЕЛЬНІКОВ

З днем Конституції України! Разом до перемоги!