З Днем села!

Дата: 29.06.2024 09:02

Шановні жителі села Вільшана та села Деркачівка.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня села!

Вільшана, Деркачівка - квітучі і мальовничі села. Вони зачаровують красою і неповторністю природи, чистим повітрям та неймовірним затишком. Гарні, щирі, талановиті та доброзичливі люди.

День народження села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини.

В цей день хочу побажати, щоб у нас з вами не було тривог і вибухів, щоб наша малеча росла щасливою та безтурботною, щоб ті, хто зараз захищає Батьківщину, повернулися живими та невразливими! А пам'ять про тих, хто віддав своє життя заради миру в Україні, завжди буде в наших серцях. Велика шана Героям!
Зі святом вас.Миру і злагоди вашим родинам.