Сумська область, Роменський район

Дата: 09.07.2024 08:38

В межах проєкту «Відновлення і модернізація закладів гостинності на принципах ZeroWaste&ClimateFriendly для зеленого розвитку громад України» було створено посібник «Зелені Ідеї Zero Waste & Climate Friendly в HORECA: Українські Бізнеси» який стане у нагоді: власникам і працівникам підприємств готельно-ресторанної сфери, викладачам і студентам спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Харчові технології», «Менеджмент», «Маркетинг» тощо, державним установам, громадським організаціям і активістам, представникам медіа, інфлюенсерам, які працюють в сфері туризму і захисту довкілля, виробникам екологічної продукції, бізнесам у сфері поводження з відходами, туристам.

З даним посібником можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/shvyom.