Фонд соціального страхування України у Сумській області інформує

Недригайлівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує:

УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАРАХУВАЛО ЕВАКУЙОВАНИМ ПРАЦІВНИКАМ МАЙЖЕ 152 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДОПОМОГ

11:37:57 18.11.2022

НА СУМЩИНІ ДЛЯ КОЖНОЇ РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ЧЕРЕЗ БОЙОВІ ДІЇ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ ВИПЛАЧУЄ ДОПОМОГУ В РОЗМІРІ ПОНАД 250 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

12:23:32 28.10.2022

Дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки під час проведення  опалювального сезону - запорука зниженню виробничого травматизму.

10:18:26 26.10.2022