Шановні платники податків Сумщини!

У зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» інформуємо щодо актуальних номерів телефону за напрямами консультацій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме:

10:42 10.11.2022

ДО 80-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ ТА ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

14 жовтня на державному рівні відзначаємо дві дати, які нероздільно пов’язані військовими традиціями, героїзмом, історією воїнства, боротьбою за державність – День захисників і захисниць України й 80-річчя створення Української повстанської армії (14 жовтня 1942-го року є символічною датою постання УПА відповідно до постанови Української Головної Визвольної Ради від 30 травня 1947 року)

07:58 13.10.2022

Увага! Мінна небезпека!

На сьогодні Сумщина є однією з найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами областей. З початку року піротехнічними підрозділами ДСНС вже знешкоджено більше 7 тисяч різних видів боєприпасів.

13:59 11.10.2022

Контрабандисти обходили санкції через митницю, чотирьох хочуть позбавити громадянства - СБУ

Служба безпеки України викрила посадовців митних органів, які сприяли контрабандній діяльності осіб із санкційного списку РНБО. Ініційовано припинення українського громадянства чотирьох підсанкційних фігурантів.

10:13 09.09.2022

Викрито священника московського патріархату, який підтримував збройну агресію рф проти України

Вже довгі 8 років, поки в нашій державі йде війна, російська пропаганда спирається на священників московської церкви в Україні. Ці особи активно ретранслюють посили про "братській народ", схвалюють наратив кремлівської зграї, всіляко отруюють свідомість українців.

10:14 01.09.2022