Дата: від до Скинути

На Сумщині піротехніки ДСНС щоденно проводять роботи з розмінування територій області

Вже більше року, як росіяни втекли з Сумщини і весь цей період піротехнічні підрозділи ДСНС проводять обстеження ділянок де залишились ворожі боєприпаси та очищають Сумщину від вибухонебезпечних предметів.

15:56 01.05.2023

Вашингтон підтвердив підтримку членства України в НАТО

Україна має насамперед провести прямі обговорення про це з Північноатлантичним альянсом. Сполучені Штати це підтримують. Однак зараз вся увага союзників зосереджена на допомозі ЗСУ відбити російську агресію.

15:47 26.04.2023

День пам'яті Чорнобильської трагедії

26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, що був запроваджений у вересні 2003 року на саміті СНД за ініціативою тодішнього президента України Леоніда Макаровича Кучми і підтримано Радою глав держав СНД. «26 квітня 1986 року о 1-23-47 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі у 1945 році»

16:02 25.04.2023

На саміті НАТО потрібні конкретні кроки для членства України

Новий міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна заявив про необхідність визначити на саміті НАТО чіткий шлях до членства для України. Про це він сказав під час офіційного візиту до Литви, пише "Європейська правда" з посиланням на ERR.

12:06 21.04.2023

Спокій і здоровий глузд, як запорука успішній протидії інформаційному терору росії

Дезінформація, маніпуляція та відверта брехня, що подаються під виглядом новин чи думок відомих людей, ще до початку повномасштабного вторгнення в Україну були однією з «візитних карток» російської інформаційної політики. А після 24 лютого минулого року потік фейків в інфопростір України і світу загалом ще більше посилився й часом нагадує «м’ясні» атаки росіян на фронті: масований напад в надії знайти «шпарину» аби ввести в оману та посіяти розбрат й невпевненість серед українців і тих, хто нас підтримує.

16:37 13.04.2023

До відома підприємствам , установам та організаціям усіх форм власності що до визначення шкоди та збитків у зв'язку із збройною агресією російської федерації

Визначення  шкоди та збитків підприємств, установ та організацій , завданих внаслідок збройної агресії російської федерації , здійснюється відповідно до процедури та Порядок, що затверджений постановою Кабінету  Міністрів України від 20 березня 2022 р № 326 (зі змінами)

11:53 11.04.2023

Єдиною гарантією стримування рф від агресії в майбутньому є вступ України до НАТО - Наєв

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв переконаний, що єдиною гарантією стримування росії від агресії в майбутньому є вступ України до НАТО та постійне зміцнення власних Збройних сил.

10:32 29.03.2023