ОГОЛОШЕННЯ

Сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом — це не тільки зґвалтування: роз’яснення від системи безоплатної правової допомоги

14:06:39 28.02.2023

Розшук військовослужбовців зниклих безвісти

Детальний порядок розшуку передбачений у Законі України "Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин" та Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 року № 511 Деякі питання виконання Закону України "Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин"

13:41:01 27.01.2023

ЗАХОДИ ПО ЗАПОБІГАННЮ ВИРОБНИЧОМУ ТРАВМАТИЗМУ ВЗИМКУ

В зв`язку із  значним зниженням температури навколишнього повітря необхідно нагадати роботодавцям та кожному з нас про своє здоров’я, точніше сказати, про особливості його збереження в зимовий період. Адже в морозні дні, при недотриманні низки правил перебування на відкритому повітрі, можливо завдати не тільки непоправної шкоди здоров’ю, а в деяких випадках, і призвести до біди.

11:42:45 16.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ - СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ БУДУТЬ ЗАЛУЧЕНІ ДО ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ ОБ’ЄКТУ НЕРУХОМОГО МАЙНА ВІЛЬШАНСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ

09:41:19 26.12.2022