ОГОЛОШЕННЯ

Комісія з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, оголошує про проведення засідання конкурсної комісії

Комісія з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, оголошує про проведення засідання конкурсної комісії з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність  держави, в 2024 році по Сумській області.

13:59:33 15.11.2023

Сімнадцяте Щомісячне опитування підприємств «Український бізнес під час війни» (вересень 2023)

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) випустив 17те Щомісячне опитування підприємств «Український бізнес під час війни» за вересень 2023 року.

15:13:38 14.11.2023

Якщо суб’єкт господарювання торгує підакцизними товарами, то на нього розповсюджується фінансова відповідальність у разі не виконання вимог законодавства щодо РРО/ПРРО

Якщо суб’єкт господарювання торгує підакцизними товарами, то на нього  розповсюджується фінансова відповідальність, яка передбачена до суб’єктів господарювання, які не виконують вимоги  Закону  України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

15:15:33 13.11.2023

Чи відноситься до розрахункового документу фіскальний чек, який друкується через «Програмний РРО»?

Визначення розрахункового документу встановлено Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» згідно з яким розрахунковий документ –це документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, видатковий чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів, отримання (повернення) коштів, торгівлю валютними цінностями в готівковій формі, створений в паперовій та/або електронній формі (електронний розрахунковий документ) у випадках, передбачених цим Законом, зареєстрованим у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або програмним реєстратором розрахункових операцій, чи заповнений вручну.

09:45:58 10.11.2023

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВИПЛАТУ КОШТІВ ЗАСТРАХОВАНИМ ОСОБАМ НА ВЕБПОРТАЛІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

На сьогодні Пенсійним фондом України реалізовано ресурс, щодо подання повідомлення про виплату коштів в кабінеті страхувальника на веб-порталі Пенсійного фонду України, який зручний для заповнення і дає можливість:

14:48:22 09.11.2023

Де отримати інформацію щодо застосування РРО/ПРРО?

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що  Контакт-центр ДПС на постійній основі надає фізичним та юридичним особам інформаційно-довідкові послуги з питань реєстрації та застосування РРО/ПРРО.

09:07:09 08.11.2023

ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА ГРВІ ТА COVID В УКРАЇНІ

В Україні спостерігається збільшення кількості хворих на гострі респіраторно-вірусні інфекції, які є традиційними для осінньо-зимового періоду.

14:27:33 07.11.2023