Планове відключення електроенергії

АТ "Сумиобленерго" повідомляє про тимчасову перерву в електропостачанні за адресами: ВІЛЬШАНА: вулиця Шкільна 1 Дата/час перерви: з 30-11-2023 08:00 по 30-11-2023 16:00 Причина :Виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

09:32:50 24.11.2023

Планове відключення електроенергії

АТ "Сумиобленерго" повідомляє про тимчасову перерву в електропостачанні за адресами: ВІЛЬШАНА: вулиця Рудка, Cадова Дата/час перерви: з 24-11-2023 08:00 по 24-11-2023 15:00 Причина :Виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

08:50:01 24.11.2023

Планове відключення електроенергії

Шановні  споживачі! АТ «Сумиобленерго» повідомляє про тимчасову перерву в електропостачанні за адресою: с. Вільшана, вул. ШКІЛЬНА, 1, особовий рахунок 13174, код ЄДРПОУ 04388478, EIC код 62Z3676413949729 . Дата/час тимчасової перерви електроенергії: з 23-11-2023 10:00 . Причина: Пошкодження обладнання електричних мереж . Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

09:36:07 23.11.2023

Порядок формування діапазону номерів для ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області інформує  платників податків Сумщини,  що для кожного ПРРО фіскальним сервером формується окремий діапазон фіскальних номерів, що присвоюються електронним документам під час роботи ПРРО в режимі офлайн.

15:29:29 22.11.2023

ДПС продовжує інформувати платників податків про актуальні питання щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з чим повідомляє таке.

13:27:01 20.11.2023

Вакцинація собак і котів є ключем до припинення передавання сказу як серед тварин так і від тварин до людей

Роменське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що в рамках реалізації підходу «Єдине здоров’я»  18-19 жовтня 2023 року відбулась конференція щодо сказу в Україні «Співпрацюй, навчайся, ліквідуй», яка організована ВООЗ у співпраці з Держпродспоживслужбою, МОЗ, Центром громадського здоров’я МОЗ (ЦГЗ) та партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією (FAO) і Всесвітньою організацією охорони здоров’я тварин  (WOAN) за фінансової підтримки Уряду Німеччини, мета даної конференції є підвищення обізнаності громадян щодо небезпечності сказу для тварин та людей, а також інформування стосовно профілактики  сказу. З 2018 року запроваджено глобальний стратегічний план із ліквідації сказу людини, що передається собаками до 2030 року «Нуль до 2023р.»

16:30:56 16.11.2023

Зверніть увагу! Діє Національний портал з імунізації

Вакцинація населення України – це питання національної безпеки. Тому важливо, щоб сторони, долучені до цього процесу, мали доступ до актуальної та достовірної інформації про вакцини, щеплення, процедуру та локації надання цієї медичної послуги. У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua (далі – Портал), створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

15:18:16 16.11.2023

Комісія з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, оголошує про проведення засідання конкурсної комісії

Комісія з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, оголошує про проведення засідання конкурсної комісії з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність  держави, в 2024 році по Сумській області.

13:59:33 15.11.2023