Проблеми Вільшанської ОТГ не чужі для першого керівника області

В понеділок 4 травня, Вільшанський сільський голова Михайло Мельніков зустрівся з головою обласної державної адміністрації Романом Грищенком. В ході тривалої, відвертої і конструктивної розмови сільський голова поділився рядом проблем, вирішення яких не можливе без підтримки обласної влади.

17:07 04.05.2020

Карантин буде продовжений до 22 травня, але плануються пом'якшення для підприємців

Карантин в Україні буде продовжений до 22 травня, але з 11 травня будуть діяти певні пом'якшення для підприємців. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

15:32 04.05.2020

"Всеукраїнська школа онлайн" розпочинає трансляцію відеоуроків для учнів 1-4-х класів

"Всеукраїнська школа онлайн" з 28 квітня розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4-х класів. Програма розрахована на п’ять тижнів і складається з чотирьох предметів: українська мова, математика, наука та мистецтво. Трансляція уроків відбуватиметься у вівторок та четвер з 9:00 до 10:00. Кожен урок триватиме 15 хвилин,  повідомляє пресслужба МОН.         Заняття можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України за посиланням  https://www.youtube.com/channel/UCQR9sMWcZshAwYX-EYH0qiA  та на українських телеканалах:   • 1-й клас – "Піксель"          bit.ly/USO1class • 2-й клас – UA: Перший     bit.ly/USO2class  • 3-й клас – UA: Культура    bit.ly/USO3class  • 4-й клас – "ПлюсПлюс"     bit.ly/USO4class           Також оприлюднено чіткий розклад, за яким займатимуться діти початкової школи впродовж наступних 5 тижнів.   Кожен охочий може також завантажити розклад для всіх класів з темами на наступний тиждень:

14:18 28.04.2020

ОДНОРАЗОВУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ У СУМІ 1000 ГРИВЕНЬ ОТРИМАЮТЬ МАЙЖЕ 303 ТИСЯЧІ ПЕНСІОНЕРІВ СУМЩИНИ

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, грошову допомогу у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 нараховано 302932 особам, у яких розмір пенсії не перевищує 5000 грн.

08:29 27.04.2020

День пам'яті Чорнобильської трагедії

26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, що був запроваджений у вересні 2003 року на саміті СНД за ініціативою тодішнього президента України Леоніда Макаровича Кучми і підтримано Радою глав держав СНД. «26 квітня 1986 року о 1-23-47 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що а 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі у 1945 році»

11:45 26.04.2020

АКЦІЯ  «Всесвітній день чистоти»

АКЦІЯ «Всесвітній день чистоти»

З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерств та відомств, соціально відповідального бізнесу, медіа та громадських організацій проводить щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день чистоти - World Cleanup Day!», яка відбудеться 19 вересня 2020 року з 10:00 години по всій території України.

11:01 23.04.2020