Привітання з 100-річним ювілеєм

07 грудня свій 100-й день народження відзначає жителька с. Комишанка Мірошніченко Векла Степанівна. Народилася ювілярка в с. Сороколітове. Коли виповнилося 2 роки - померла її мама. До школи походила лише 1 рік. З 10 років пішла працювати в найми до чужої сім'ї щоб заробити хоч якусь їжу, ці люди виїхали в Київ забравши її із собою. Пережила голодомор. Коли розпочалася війна вона вернулася до свого краю. Була учасником війни, копала окопи разом із солдатами. Це були страшні роки її життя. В 1947 році працювала в колгоспі с. Новопетрівка. У 1952 році народився син Вітя з інвалідністю. Тож на її плечі лягло велике випробування доглядати за хворою дитиною і працювати на колгоспній ниві. 1955 році народилася дочка Галина. В ті тяжкі часи кожний заробляв як міг, а її чоловік Павло поїхавши на заробітки не вернувся. Вона залишилася одна з двома дітками на руках. Підтримки не було ніякої. Коли в доньки з'явилася своя сім'я, донька їх забрала до себе. І з тих пір вони живуть разом. За 100 років Векла Степанівна пройшла нелегкий тернистий шлях. Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ.

11:47 08.12.2020

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

02 та 04 грудня 2020 року відбулися іспити на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Вільшанської сільської ради: адміністратора (керівника) центру надання адміністративних послуг, провідного спеціаліста (з питань доходів та економічного розвитку) управління фінансів та економічного розвитку, головного спеціаліста-юрисконсульта відділу організаційно-кадрової роботи, правового забезпечення та державної  реєстрації, головного спеціаліста з питань кадрової роботи відділу організаційно-кадрової роботи, правового забезпечення та державної  реєстрації. Конкурс був проведений з дотриманням Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад органу місцевого самоврядування.

14:50 04.12.2020

Відбулася 1 сесія 8 скликання Вільшанської сільської ради

26 листопада у Вільшанському сільському будинку культури відбулася 1 сесія 8 скликання Вільшанської сільської ради на якій голова Вільшанської сільської територіальної виборчої комісії Валерій ГРОМИКО оголосив про визнання повноважень Вільшанського сільського голови Мельнікова Михайла Віталійовича та депутатів сільської ради і вручив посвідчення. Для проведення процедури обрання секретаря сільської ради була створена лічильна комісія.  Після проведення таємного голосування голова лічильної  комісії оголосив результати голосування на посаду секретаря сільської ради за пропозицією сільського голови. Секретарем сільської ради обрано Криштоп Світлану Василівну. Також на 1 сесії 8 скликання були розглянуті інші організаційні питання.

11:48 27.11.2020

День пам’яті жертв голодоморів 2020 року

28 листопада, в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів 1932-33 рр. День пам’яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР. Голодомор 1932-33 років

08:59 27.11.2020

До уваги депутатського корпусу Вільшанської сільської ради!

Вільшанська сільська територіальна виборча комісія Роменського району Сумської області повідомляє про проведення першої сесії сільської ради 8 скликання, яка відбудеться 26 листопада 2020 року о 10-00 годині у приміщенні Вільшанського сільського будинку культури за адресою: с.Вільшана, вул.Київський шлях, 53.

12:32 23.11.2020

21 листопада - День Гідності та Свободи

Прагнення свободи пробуджує гідність. Так було у 2004 році під час Помаранчевої Революції та у 2013–2014 роках під час Революції Гідності. Саме у 2013 році  розпочався новий відлік в історії України, який ознаменував прагнення українців створити європейську державу. Майдан дав початок трансформації політичної, культурної та соціальної сфери, розбудови вільного, демократичного громадянського суспільства, утвердження в Україні гуманістичних демократичних цінностей.

08:49 21.11.2020