ПРО МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРОННОГО ПІДПИСУ РОЗПОВІСТЬ ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ

Міністерство цифрової трансформації спільно із партнерами запустили освітній серіал про електронний підпис. Мета освітнього проекту – реалізація функцій електронної демократії, забезпечення доступу українців до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо. Цей курс для того, щоб навчитись по максимуму використовувати можливості електронного підпису, адже він є ключем до цифрового світу.

14:44 27.04.2021

День пам'яті Чорнобильської трагедії

26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, що був запроваджений у вересні 2003 року на саміті СНД за ініціативою тодішнього президента України Леоніда Макаровича Кучми і підтримано Радою глав держав СНД. «26 квітня 1986 року о 1-23-47 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі у 1945 році»

12:30 25.04.2021

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ

Увага!  СТОВ «Дружба-Нова» доводить до відома пасічників с.Саєво,с.Тимченки. та прилеглих сіл, що з 15.04.2021 р. – 25.04.2021 р.  підприємство розпочинає посів кукурудзи та обробка посівів кукурудзи грунтовими гербіцидами  в с.Саєво ,с.Тимченки . Пасічники будуть повідомленні особисто

15:31 14.04.2021

УЧНІ 11-Х КЛАСІВ У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014  ухвалила Верховна Рада України

10:48 14.04.2021

ОБЕРЕЖНО! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Зокрема, 4 квітня в полі, на відстані до 1,5 км від житлових будинків с. Реви, Недригайлівського району, виявлено 1 (один) 100-мм артилерійський снаряд, часів війни.

08:54 07.04.2021