Дата: від до Скинути

ЗБІРНА КОМАНДА НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАЛА СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Два дні поспіль на базі спортивного комплексу Сумського державного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, в якому взяло участь 10 команд.

16:50 10.09.2020

ПРЕЗЕНТОВАНО ЗБІРНИК НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

13:23 10.09.2020

З Днем підприємця України!

Щорічно, в першу неділю вересня, своє професійне свято відзначають люди, які пов’язали свою долю з досить нелегкою справою – бізнесом.

10:15 06.09.2020

Відбулося покладання квітів, приурочене 75-й річниці закінчення Другої світової війни

Сьогодні, 2 вересня, світ відзначає 75-ту річницю закінчення Другої світової війни – найбільшого в історії людства збройного конфлікту. Найстрашніша війна світової історії протривала 6 років та 1 день, забрала життя десятків мільйонів людей.

14:56 02.09.2020

ЯК ДІЯТИ У ВИПАДКУ ПІДОЗРИ АБО ПІДТВЕРДЖЕНОЇ ХВОРОБИ COVID-19 В УЧНЯ АБО ПРАЦІВНИКА ШКОЛИ – МОН РОЗРОБИЛО АЛГОРИТМ ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ

Якщо в учня виявлено ознаки гострого респіраторного захворювання, його необхідно ізолювати у спеціальному приміщенні школи й невідкладно зв’язатись із батьками, а якщо COVID-19 підтвердився, клас такого учня направляється на самоізоляцію і переходить на дистанційне навчання. Про це йдеться у рекомендованому алгоритмі дій у разі виявлення в учня або працівника школи ознак гострого респіраторного захворювання, оприлюдненому на сайті МОН 31 серпня 2020 року

14:44 01.09.2020

УВАГА ! ОГОЛОШЕННЯ

В зв'язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на розподільчому газопроводі середнього тиску буде припинено розподіл та постачання природного газу споживачам частина с.Вільшана вулиці Рудка, Київський шлях, Шевченка, Шкільна, Мічуріна, Горького, Інтернаціональна, Першотравнева, Франка, Вудка, Садова, та с. Філонове, с. Кушніри, с. Реви, з 8.00 год. 03.09.2020 року до 17.00 03.09.2020 року. Відновлення розподілу та постачання природного газу відбудеться після закінчення аварійно-відновлювальних робіт на розподільчому газопроводі.

16:10 31.08.2020

29 серпня - вшанували пам'ять учасника бойових дій в зоні АТО Євгена КЕРЕЧАНИНА

29 серпня у селищі Недригайлів та населених пунктах громади пройшли офіційні заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України за участю представників влади, учасників АТО, районного військового комісаріату, громадськості. На заходах  були також присутні рідні загиблих учасників АТО.

09:22 31.08.2020