Карантин у січні: які будуть обмеження?

9 грудня на черговому засіданні КМУ було прийнято постанову «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Нарешті з'явився й сам текст постанови від 09.12.2020 р. №1236. Ця постанова набрала чинності з 12 грудня 2020 р. Крім пункту 43 щодо втрати чинності деякими нормативними актами, який набере чинності з 19 грудня 2020 року. Також уточнено, що п. 2—40 цієї постанови застосовуються з 00:00 19 грудня 2020 року.

16:15 05.01.2021

МАТЧ ЗАКРИТТЯ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ 2020 РОКУ

У Сумах відбувся товариський футзальний матч, який був присвячений закриттю футбольного сезону 2020 року. У дружньому поєдинку зійшлися ветеранські збірні Недригайлівської і Вільшанської ОТГ. Матч відбувся за спиряння Недригайлівського селищного голови Костянтина Волкова та Вільшанського сільського голови Михайла Мельнікова.

09:33 28.12.2020

ХІІІ Літературні читання «На Миколая» відбулися!

Традиційно, 19 грудня, на День святого Миколая Чудотворця, зустрілися у нетрадиційному форматі онлайн-конференції юні аматори й досвідчені майстри Слова. Незмінним гостем, очільником і співведучим заходу був Микола Гриценко – журналіст, поет, прозаїк, громадський діяч, президент благодійної організації «Фонд сприяння ініціативам газети «День», член Національної спілки журналістів України, відповідальний секретар Національної спілки письменників України, лауреат літературних премій і конкурсів.

13:20 21.12.2020

На Сумщині очікується ожеледиця

Протягом доби 14 грудня по Сумській області та м.Суми очікується ожеледь, на дорогах ожеледиця (І-й рівень небезпечності, жовтий).

09:39 14.12.2020

Привітання з 100-річним ювілеєм

07 грудня свій 100-й день народження відзначає жителька с. Комишанка Мірошніченко Векла Степанівна. Народилася ювілярка в с. Сороколітове. Коли виповнилося 2 роки - померла її мама. До школи походила лише 1 рік. З 10 років пішла працювати в найми до чужої сім'ї щоб заробити хоч якусь їжу, ці люди виїхали в Київ забравши її із собою. Пережила голодомор. Коли розпочалася війна вона вернулася до свого краю. Була учасником війни, копала окопи разом із солдатами. Це були страшні роки її життя. В 1947 році працювала в колгоспі с. Новопетрівка. У 1952 році народився син Вітя з інвалідністю. Тож на її плечі лягло велике випробування доглядати за хворою дитиною і працювати на колгоспній ниві. 1955 році народилася дочка Галина. В ті тяжкі часи кожний заробляв як міг, а її чоловік Павло поїхавши на заробітки не вернувся. Вона залишилася одна з двома дітками на руках. Підтримки не було ніякої. Коли в доньки з'явилася своя сім'я, донька їх забрала до себе. І з тих пір вони живуть разом. За 100 років Векла Степанівна пройшла нелегкий тернистий шлях. Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ.

11:47 08.12.2020