Активи, які підлягають добровільному декларуванню

Як повідомила начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО,  відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» одноразове добровільне декларування  представляє окремий порядок декларування фізичною особою належних їй грошових коштів, майна та майнових прав.

11:08 12.08.2021

Про нюанси одноразового добровільного декларування

Із набранням чинності 21 липня 2021 року Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету», фізичні особи матимуть право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, та з яких не були сплачені податки та збори, до 1 січня 2021 року, - повідомила начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО.

10:54 12.08.2021

Відбувся турнір з міні-футболу серед дитячих вуличних  команд Вільшанської сільської ради

30 липня 2021року на стадіоні с. Вільшана пройшов турнір з міні-футболу серед дитячих вуличних  команд Вільшанської сільської ради в якому взяли участь 4 команди – «Молодь», «Камаз» с. Вільшана,                     с. Деркачівка, с. Великі Будки.

15:00 02.08.2021

Міністерство освіти і науки України розподілило державну субвенцію по програмі «Спроможна школа для кращих результатів»

Завдяки підтримці, на обласному рівні, депутата обласної ради Лаврик Віри Іванівни (партія «Слуга народу») та постійному сприянні народного депутата від Сумщини Максима Гузенка (партія «Слуга народу») на рівні Міністерства освіти і науки України конкурсною Комісією цього Міністерства включено до переліку об'єктів які у 2021 році фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету по програмі «Спроможна школа для кращих результатів» двох об'єктів на загальну суму 6,3 млн. грн., а саме:

15:54 21.07.2021

Щасливе село і гроші на нього

19 липня 2021 року Вільшанський сільський голова Михайло Мельніков  в складі делегації Сумської області прийняв участь у Загальних зборах, Всеукраїнської асоціації громад, що відбулися у місті Києві.

15:15 20.07.2021