18 червня — День дільничного офіцера поліції

Щороку в Україні 18 червня відзначають професійне свято дільничні інспектори поліції, саме вони мають найбільше функціональних обов’язків. Від них значною мірою залежить стан криміногенної обстановки в громаді.

14:05 17.06.2021

У СПОРТИВНИХ ДОСЯГНЕННЯХ ЗБІРНА КОМАНДА ПОСАДОВЦІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ КРАЩА ПО ВСІЙ СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

15-16 червня збірна команда працівників органів місцевого самоврядування колишнього Недригайлівського району (Недригайлівської селищної, Вільшанської та Коровинської сільських територіальних громад) брали участь у спартакіада серед регіональних збірних команд державних службовців та посадовців місцевого самоврядування Сумської області, яка проходила у спортивному комплексі СумДУ.

08:37 17.06.2021

Свято Останнього дзвоника 2021

Останній дзвоник -  загальне свято, сповнене усмішок, пісень та квітів, зібрало 7 червня усю шкільну родину нашого закладу.

16:44 08.06.2021

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ у Вільшанському ДНЗ "Ромашка"

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

15:28 02.06.2021

Космічна подорож випускників Вільшанського ДНЗ "Ромашка"

Традиційно у нашому садочку, як і по всій країні в травні місяці проводяться випускні ранки. Це свята радісні, веселі і водночас сумні. Сумні тому, що ми прощаємося з нашими дітками, сумні тому, що діти прощаються з дитинством.

16:11 01.06.2021