В  селі Зеленківка   встановили дитячий ігровий майданчик

В селі Зеленківка встановили дитячий ігровий майданчик

В селі Зеленківка, Вільшанської територіальної громади за ініціативи депутата сільської ради Сороколіт Т.І. за рахунок коштів сільського бюджету передбачених на здійснення депутатських повноважень,придбано та встановлено новий дитячий ігровий майданчик, який став популярним місцем розваг зеленківської малечі. Найближчим часом планується встановлення ще 5-титаких ігрових майданчиків в різних населених пунктах громади.

14:22 30.08.2021

Відбулася 12 сесія 8 скликання Вільшанської сільської ради

28   серпня  у Вільшанському сільському будинку культури відбулася 12 сесія 8 скликання Вільшанської сільської ради. У  роботі сесії взяли участь  15 депутатів  із  22  обраних. На  сесію були запрошені  начальники відділів  сільської  ради  та  старости.  Сесійне засідання   проводила тимчасово виконуюча обов'язки   сільського голови  Світлана Криштоп. На порядок денний сесії було винесено 160 питань, основним з яких були земельні  питання  за  заявами  громадян. Також були затверджені  зміни до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2021 рік та розглянуто ряд  інших питань, з яких  прийняті відповідні рішення.

10:09 30.08.2021

На порозі 90-річчя

22 серпня свій 90-річний ювілей зустрів житель села Вільшана, Бережний Василь Дмитрович.

11:33 25.08.2021

Місток через річку Сулу

Мальовничі села Зеленківку та Комишанку  Зеленківського старостинського округу  з’єднує  чудова  річка  Сула.

10:49 25.08.2021

До 30-річчя Незалежності України НБУ вводить в обіг дві нові пам’ятні банкноти номіналами 100 та 500 грн

Національний банк України 20 серпня 2021 року введе в обіг дві пам’ятні банкноти номіналами 100 та 500 гривень, присвячені 30-річчю Незалежності України. Пам’ятні банкноти відтворюють дизайн банкнот номіналом 100 та 500 гривень і водночас мають важливу відмінність – на їхньому лицьовому боці нанесена айдентика (символіка) до святкування 30-тої річниці Незалежності України.

10:54 20.08.2021