Благоустрій територій

Робітники бригади по благоустрою Вільшанської сільської ради виконують різні види робіт щодо упорядкування територій населених пунктів сільської ради, утримання їх в належному санітарному стані, збереження і експлуатація об'єктів благоустрою. Так нещодавно робітники здійснювали подрібнення гілок, для подальшого використання в опаленні об'єктів комунальної власності Вільшанської сільської ради.

09:01 10.02.2020

Про новації у сфері застосування РРО

Головне управління ДПС у Сумській області звертає увагу платників податків на ключові новації законів «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (закони  № 128-IX та № 129-IX від 20.09.2019), а саме:

11:00 06.02.2020

До уваги пільговиків!

«Уряд скасував обмеження монетизації пільг на комунальні послуги», - зазначив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

10:10 06.02.2020

ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОДАВАЧИВ ЕЛЕКТРОННИХ ДЕКЛАРАЦІЙ

З 1 січня 2020 року у декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, необхідно буде зазначати унікальні номери запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) суб’єкта декларування та членів його сім’ї.

09:07 06.02.2020

Держпродспоживслужба семінар

З ініціативи Недригайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 11 лютого 2020 року о 10:00 в приміщенні актового залу Недригайлівської РДА відбудеться семінар по питаннях:

15:35 05.02.2020