Вільшанська громада
Сумська область, Роменський район

Управління юстиції інформує

СУМЧАНИН ЗА 70-ТИСЯЧНИЙ БОРГ ПО АЛІМЕНТАХ СПЛАТИВ ШТРАФ В РОЗМІРІ 35 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Ініційований Міністерством юстиції України закон #ЧужихДітейНеБуває не має компромісів до батьків, які ухиляються від сплати аліментів. Ефективними важелями впливучинного законодавства на злісних неплатників є фінансові санкції, а саме накладання штрафу. Так, за несплату аліментів понад 1 рік на боржника чекає штраф в розмірі 20% від суми заборгованості, понад 2 роки – 30% та більше ніж 3 роки – 50%.

13:26:11 06.06.2019

НА СУМЩИНІ 20 БОРЖНИКІВ ПРАЦЕВЛАШТУВАЛИСЯ ЗАВДЯКИ СПІВПРАЦІ ЮСТИЦІЇ ТА СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Результати Меморандуму, який був підписаний в січні 2019 року між Міністерством юстиції України та Державною службою зайнятості, продовжують підтверджувати успішну співпрацю установ – завдяки співробітництву працевлаштовані 20 боржників. 

10:22:41 06.06.2019

ЩО ЗМУШУЄ БАТЬКІВ НА СУМЩИНІ СПЛАЧУВАТИ АЛІМЕНТИ?

Відчувати себе комусь винним завжди не приємно, особливо не приємно коли ти маєш заборгованість перед власною дитиною. Нажаль, деяких батьків це починає турбувати після закінчення всіх розумних термінів з виконання аліментних зобов’язань та коли до них застосовують обмеження, передбачені ініційованим Міністерством юстиції України пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває. Так, з початку 2019 року отримали понад 63 мільйони гривень аліментів.

14:30:34 05.06.2019

64 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ – ОПЛАТА ЗА НЕВИКОНАННЯ СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБІТ

Сумлінність щодо виконання батьківського обов’язку не завжди присутня у сучасному суспільстві. В таких випадках з метою пробудження відповідальності у батьків,фахівці юстиції Сумщини вимушені застосовувати різноманітні заходи впливу, обумовлені ініційованим Міністерством юстиції України законом#ЧужихДітейНеБуває.

13:25:00 03.06.2019

ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ ОБ`ЄДНАВ І ДИТЯЧУ, І ДОРОСЛУ АУДИТОРІЮ

Юстиція Сумщини Тиждень правових знань, присвячений Дню захисту дітей, наповнила змістовними і яскравими діями, мета яких: і дітям, і батькам надати якомога більше інформації про права і відповідальне батьківство. Зрозуміло, акценти ставилися на правах людини: спочатку дитини, а вже потім і дорослого громадянина, який може стати успішним і самодостатнім тільки тоді, коли знає і розуміє свої права. «Флешмоби та вуличне інформування, зустрічі у навчальних закладах – Тиждень правових знань добігає кінця, але його енергетика ще довго не забудеться, адже ті заходи, що стосуються юних громадян України, ми проводимо з особливим настроєм, розуміючи, що перед нами – майбутнє країни, – говорить очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун. – Сотні заходів, тисячі учасників по всій області – правова хвиля торкнулася всіх – від мала до велика». Яскравим дійством стало інформування громадян у багатолюдному місці обласного центру – біля торгового комплексу «Євробазар». Сумчани і гості міста люблять цей особливий куточок, приходять сюди родинами. Саме для батьків і дітей працювали сьогодні фахівці юстиції, інформуючи, пояснюючи, звертаючи увагу на важливі теми, що є актуальними. Яскравий острівець правових знань зацікавлював громадян, які підходили, спілкувалися. Ще одна локація – парк імені Кожедуба, що цього дня також наповнився дітьми і дорослими, також дала чисельну аудиторію для поширення правових знань. До речі, в кожному населеному пункті Сумської області фахівці юстиції активно спілкувалися з людьми, акцентували на темах протидії булінгу і домашньому насильству, надавали інформацію про виїзд за кордон з дитиною та пояснювали про інші новації та послуги від Мін`юсту – палітра правових питань надзвичайно широка, а, найголовніше – актуальна і потрібна громадянам.

09:23:16 03.06.2019

АЛІМЕНТНІ ОБОВ`ЯЗКИ НЕ «РОЗЧИНЯЮТЬСЯ» У ПРОСТОРІ І НЕ ЗНИКАЮТЬ З ЧАСОМ

Юстиція Сумщини продовжує захищати права дітей на вчасне і повне отримання аліментів. У всіх відділах державної виконавчої служби аліментні провадження перебувають у центрі уваги. Наприклад, по Глухівському району з початку року стягнуто 4 мільйони гривень на користь дітей. Закон #ЧужихДітейНеБуває працює, і виключень бути не може, батьківські обов’язки не зникають з часом і не відкладаються в архів. На Глухівщині батько заборгував дитині за тривалий час майже 32 тисячі гривень аліментів. Обмежувальні постанови, застосовані держвиконавцями доповнилися ще й штрафними санкціями у розмірі 50 відсотків від суми заборгованості – майже 16 тисяч гривень. Зрозумівши, що з часом ситуація тільки ускладнюється, батько повністю погасив заборгованість разом із чималеньким штрафом, який також пішов на користь дитини. Нові інструменти другого пакету закону #ЧужихДітейНеБуває повинні стати нагадуванням для нерадивих батьків, що затягувати з часом – не в їхніх інтересах. Інколи батьки, які не сплачують аліменти, думають, що борг зникне, коли дитина стане повнолітньою. Напевно, на це сподівався ще один глухівчанин, який не сплачував аліменти, внаслідок чого виникла заборгованість: на момент повноліття дитини понад 7 тисяч гривень та на період навчання – близько 10 тисяч гривень. Винесені державним виконавцем обмежувальні постанови, особливо заборона виїзду за кордон, вплинули на боржника, і він віддав належне дитині. Нагадаємо, що згідно Сімейного кодексу аліменти стягуються до моменту повноліття та на період навчання, тому борг доведеться сплачувати, навіть якщо час минув.

10:34:32 31.05.2019

60 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ТА ОБМЕЖЕННЯ ПРАВ – ВАРТІСТЬ НЕНАЛЕЖНОГО ВИКОНАННЯ БАТЬКІВСЬКОГО ОБОВ’ЯЗКУ

Відсутність відповідальності привиконанні своїх батьківських обов’язків, вкотре призвела до здійснення фахівцями юстиції Сумщини дієвих заходів з відновлення прав дитини, що передбачено ініційованим Міністерством юстиції України пакетом законів#ЧужихДітейНеБуває

10:32:09 30.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь