Управління юстиції інформує

ВАЖЕЛІ ВПЛИВУ НА НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ

Щоб батько отямився і усвідомив свій обов’язок утримувати власних дітей, дієвим спонуканням є внесення його прізвища до так званої #ДошкиГаньби, адже осуду оточуючих боїться кожен.

13:27:17 14.12.2018

ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ ВТІЛЮЮТЬ РІШЕННЯ СУДУ В ДІЮ

Рішення суду нічого не вартує доки воно не буде виконане. І саме на органи юстиції покладена важлива і відповідальна місія втілення його в дію. Адже тільки після того, як рішення буде виконане, особа відчуває, що живе у правовій державі, де у неї є права і обов’язки, які захищаються законом і за порушення яких настає відповідальність.

14:35:43 13.12.2018

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ РАЗОМ ІЗ ЖІНОЧОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ ОБГОВОРИЛИ ТЕМУ ПРОТИДІЇ НАСИЛЬСТВУ

Активні, впевнені, цілеспрямовані і амбітні жінки-однодумці зібралися за круглим столом в управлінні юстиції Сумщини в рамках Всеукраїнського тижня права, щоб обговорити гострі проблеми сучасності, серед яких і тема домашнього насильства.

09:44:28 13.12.2018

ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ РАЗОМ З ЮСТИЦІЄЮ СУМЩИНИ НАВЧАЮТЬ УЧНІВ ПРОТИДІЯТИ НАСИЛЬСТВУ

Щоб пояснити дітям усю шкоду агресивної і жорстокої поведінки та навчити їх захищатися від булінгу та різного роду насильства, юстицією Сумщини разом з працівниками національної поліції в рамках Всеукраїнського тижня права, який присвячено 70-ій річниці прийняття Загальної декларації прав людини,проводяться у школах уроки.

09:40:39 13.12.2018

«ПРАВОВИЙ MessageBox» ІНФОРМУЄ УЧНІВ СУМСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 6

У Всеукраїнський тиждень права «ПравовийMessageBox», який розроблений юстицією Сумщини для розширення знань учнів про їх права, відправився до Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

11:12:53 12.12.2018