ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ТРУДОВІ КОШТИ СТЯГНУТО

Рішення суду, що вступили у законну силу, є обов’язковими для виконання. Це повинні чітко розуміти  суб’єкти господарювання, щоб не доводити ситуацію до загострення і примусових заходів.

16:58 04.09.2018

Консультує Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО НОВІ РОЗМІРИ АЛІМЕНТІВ

Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що ви добилися підвищення аліментів для дитини? Бо я отримувала по 930 гривень, хоча добре знаю, що батько мого сина міг би сплачувати більше. Ці гроші дуже потрібні нашим дітям, бо тих копійок, які ми отримуємо зараз, ні на що не вистачає.

11:04 04.09.2018

СПЛАТИВ І ЗАБОРГОВАНІСТЬ, І ШТРАФ – ПЕРШИЙ РЕЗУЛЬТАТ ІІ ПАКЕТУ ЗАКОНІВ #ЧужихДітейНеБуває

Активна робота державних виконавців Сумщини по забезпеченню прав дітей на отримання аліментів продовжується. Більше того, вступив у дію ІІ пакет законів, що посилює санкції проти батьків – боржників по аліментах.

09:58 04.09.2018

ЮСТИЦІЯ ГЛУХІВЩИНИ – ЩЕ П`ЯТЬ ПОЗИТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ НА КОРИСТЬ ДІТЕЙ

Від п’яти до двадцяти восьми тисяч гривень сплачених дітям аліментів – такими були результати діяльності державних виконавців Глухівщини в останні дні літа. Отримавши постанови про обмеження, з якими прийшло розуміння, що невиплачені аліменти – справа серйозна, напередодні навчального року ще 5 батьків повністю розрахувалися з боргами по аліментах.

09:57 04.09.2018

ЕКОНОМІЯ НА ВЛАСНІЙ ДИТИНІ НЕ ПРОБАЧАЄТЬСЯ!

На Охтирщині безвідповідальний батько тривалий час проживав за кордоном, на утримання власної дитини, починаючи з 2008 року, він сплачував кошти у мізерному розмірі, в результаті чого виникла заборгованість понад 32 тисячі гривень.

09:55 04.09.2018